Polerowanie, korekta i renowacja lakieru

 
Stan lakieru samochodowego w naturalny sposób ulega pogorszeniu w trakcie eksploatacji auta – mają na to wpływ niekorzystne warunki atmosferyczne czy niewielkie uszkodzenia mechaniczne, na które narażone jest auto podczas jazdy.

Stopniowa korekta lakieru pozwala w wyraźny sposób odmienić wygląd samochodu, dzięki usunięciu zmatowionej warstwy lakieru i wydobyciu na nowo głębi jego koloru. Ilość stopni zależna jest od wymagań Klienta i stanu lakieru – bardziej zaawansowane korekty pozwalają usunąć około 90% zarysowań. Nakładany po takim procesie wosk, bądź powłoka ceramiczna zabezpiecza lakier i sprawia, że jest on bardziej odporny na zanieczyszczenia i w konsekwencji łatwiejsze jest utrzymanie go w dobrym stanie.

Dla osób, które poszukują długotrwałej i najbardziej kompleksowej ochrony nadwozia idealnym rozwiązaniem jest nałożenie po korekcie lakieru powłoki ceramicznej.

Chcesz abyśmy zajęli się też Twoim samochodem?
Skontaktuj się z nami.

515 191 505
ul. Pomorska 502, 92-735 Łódź

Kup teraz

Detailing Łódź - Carnauba Auto Detailing Łódź

Firma Carnauba Auto Detailing Łódź powstała z myślą o kierowcach, którym zależy na kompleksowym odświeżeniu i zabezpieczeniu całego pojazdu. Oferujemy usługi: detailingu, autodetailingu, auto - detailingu, zakładania folii ochronnych PPF, oklejania auta, polerownia lakieru, zakładania powłok ceramicznych i powłoki ceramicznej, usuwania wgnieceń, wyciągania wgnieceń oraz zmiany koloru auta głównie na terenie miasta Łodzi, gminy Łódź oraz okolicach Łodzi. Siedziba naszej firmy znajduje się w Łodzi przy ulicy Pomorskiej 502. W internecie łatwo nas znaleźć po następujących hasłach: detailing Łódź, auto detailing Łódź, autodetailing Łódź, folie ochronne PPF Łódź, oklejanie auta Łódź, polerowanie lakieru Łódź, powłoka ceramiczna Łódź, powłoki ceramiczne Łódź, usuwanie wgnieceń Łódź, wyciąganie wgnieceń Łódź, zmiana koloru auta Łódź, folia ochronna na samochód Łódź, powłoka ochronna na auto Łódź, powłoka ochronna na samochód Łódź. Carnauba Auto Detailing Łódź w katalogu Gwiazdor