Folie ochronne PPF

 
Oklejanie samochodów bezbarwną folią ochronną PPF (Paint Protection Film):
* jest najbardziej skutecznym zabezpieczeniem lakieru na całym świecie,
* folia poliuretanowa wysokiej klasy ma właściwości absorbujące uderzenie , chroni przed odpryskami, piaskowaniem, zarysowaniem, szkodliwym działaniem chemikaliów, soli drogowej, kwaśnymi deszczami i ptasimi odchodami,
* folia PPF niezależnie od temperatur i warunków pogodowych cały czas pozostaje elastyczna.

Co zabezpieczamy:

Pakiet BASIC
Zabezpieczenie najbardziej podatnych na uszkodzenia elementów karoserii:
* zderzaka przedniego
* reflektorów

Pakiet BASIC PLUS+
Zabezpieczenie najbardziej podatnych na uszkodzenia elementów karoserii:
* reflektorów
* lusterka
* wnęki klamek
* słupki B (środkowe - piano black)
* półka bagażnika (parapet)

Pakiet BIKINI Zabezpieczenie następujących elementów karoserii:
* zderzaka przedniego
* reflektorów
* przednia część maski
* część błotników przednich
* lusterka

Pakiet FULL FRONT Zabezpieczenie kompletne:
*zderzaka przedniego
*reflektorów
*cała maska
*całe błotniki
*lusterka
*wnęki klamek
*słupki A
*półka bagażnika (parapet)

Pakiet COMPLETE - PRESTIGE

 Zabezpieczenie kompletne całego auta
Opcje dodatkowe: * progi zewnętrzne
* progi wewnętrzne
* ranty drzwi
* słupki A,B,C
* lusterka
* wnęki klamek
* półka bagażnika (parapet)
* przednia część dachu (20-30cm)


Ochrona lakieru - folia

FAQ

1Co to jest folia ochronna PPF?
Jest to bezbarwna ochrona lakieru PPF występująca w różnych odmianach: i jakościach. Łączy w sobie wytrzymałość i trwałość, jednocześnie będąc całkowicie niewidoczną i jednolitą z powierzchnią ochronianej karoserii.
2W jakim celu się ją stosuje?
Folia PPF jest wykorzystywana jako zabezpieczenie i ochrona lakieru auta! Folię ochronne można zastosować na dowolny element lakierowany w aucie. Stosuje się ją również na lampy czołowe, lusterka, klamki czy na powierzchnie wykonane z karbonu i piano Black.
3Jakie są korzyści z ochrony lakieru folią?
Folia chroni lakier przed odpryskami, zarysowaniami i plamami spowodowanymi przez drobne kamienie, warunki środowiskowe, sól drogową, środki chemiczne, oleje, zwierzęta, codzienną eksploatację pojazdu, jak również przed niewłaściwymi technikami mycia. folie ochronne są bardzo łatwe w pielęgnacji. Przez wiele lat dają głębię połysku, podobnie jak świeżo położony lakier. Są niemal niewidoczne.
4Jak postępować w przypadku zarysowania powierzchni foli?
W przypadku ewentualnego pojawienia się zarysowań powierzchni, należy delikatnie podgrzać ich obszar przy użyciu suszarki, aby przywrócić pierwotną gładkość warstwy wierzchniej.
5Czy folie ochronne PPF można wielokrotnie odrywać?
Folia PPF może być wielokrotnie zdejmowana i ponownie instalowana bez widocznego zniszczenia, czy też uszkodzenia kleju.
6Czy podczas aplikacji folii ochronnych PPF demontowane są poszczególne elementy karoserii?
Nie. Wykluczamy demontaż elementów nadwozia, a tym samym ewentualne ich uszkodzenie. Wykonanie oklejenia z wykorzystaniem folii ochronnej możliwe jest na każdym pojeździe. Najbardziej popularne modele aut mogą nawet korzystać z gotowych szablonów, które gotowe są do użycia na konkretnych elementach, co ułatwia oklejanie auta folią. Jeżeli szablony nie są dostępne dla danego typu pojazdu, konieczne jest ich dopasowanie. Nie ma też konieczności zabezpieczania całego auta. Najważniejsze są takie elementy, jak maska, zderzaki, lusterka i błotniki.
7Jak postępować z pojazdem oklejonym folią ochronną PPF?
O nadwozie oklejone z wykorzystaniem folii ochronnej PPF dba się podobnie jak o każde inne auto, można zatem korzystać z myjni samochodowych. Dobrze jest używać także dedykowane preparaty, które nie tylko bezpiecznie czyszczą folię, ale także ją konserwują. Warto jednak pamiętać, że każde, nawet minimalne uszkodzenie powierzchni folii ochronnej PPF będzie powodowało konieczność wymiany.
8Czy folia ochronna PPF może się odklejać?
Nie! Przy prawidłowej aplikacji w profesjonalnym Studiu i przez wykwalifikowany personel po odpowiednich szkoleniach folia nie będzie się odklejała. Ponadto folie ochronne PPF mają zdolność do samoregeneracji. Nawet głębokie i wyraźne uszkodzenia powierzchni niwelują się pod wpływem ciepła samoczynnie dzięki samonaprawczym właściwościom folii.
9Jak folia ochronna PPF wpłynie na wygląd auta?
Zupełna transparentność. Folia poza pełną ochroną lakieru na wszelkie uszkodzenia jest całkowicie niewidoczna i w pełni przezroczysta. Jedynym efektem wizualnym jest pogłębienie koloru i odświeżenie wizerunku samochodu. Lakier pięknie błyszczy, jest łatwiejszy w pielęgnacji i odporny na uszkodzenia mechaniczne i chemiczne. Montaż folii ochronnych PPF nie ujmuje estetyce wyglądu samochodu i nie zmienia barwy lakieru.
10Czy folię ochronną PPF da się usunąć?
Tak. Wewnętrzna strona folii pokryta jest w pełni bezpiecznym klejem akrylowym. Folię można usunąć bez negatywnych konsekwencji dla lakieru nawet po upływie kilku lat od jej nałożenia. Po jej usunięciu odsłonięty zostaje lakier w nienaruszonym stanie. Najbezpieczniejszym sposobem na usunięcie folii ochronnej PPF z pojazdu jest podniesienie jej i pociągnięcie do siebie pod kątem 45 stopni. Przy niższych temperaturach pomocne może być ogrzanie lub zastosowanie pary. Umożliwia to usunięcie pozostałości kleju z powierzchni.
11Czy powierzchnie pokrytą folią ochronną PPF można myć i woskować również na myjniach samochodowych?
Tak, samochód po aplikacji folii można bez przeszkód woskować i poddawać innym zabiegom pielęgnacyjnym. Folia ochronna PPF jest odporna na wszelkiego rodzaju kosmetyki i środki pielęgnacyjne dla samochodów. Przede wszystkim jednak jest ona odporna na środki, które zawierają rozpuszczalniki, dzięki czemu umożliwia stosowanie niemalże wszystkich płynów i past pielęgnujących, jak również chemicznych środków na myjniach automatycznych. Nie polecamy jednak myć aut pokrytych folią ochronną PPF na myjniach automatycznych, gdyż gdyż rysują one lakier i znajduję się na nich brud z innych mytych aut oraz stosowana jest tam intensywna chemia. Zdecydowanie lepszym wyborem są myjnie bezdotykowe.
12Jaka jest trwałość folii ochronnych PPF?
Stosując folie do ochrony lakieru PPF Twoje auto może wyglądać jak nowe przez długie lata. Żywotność folii ochronnych PPF waha się od kilku do kilkunastu lat w zależności od wybranego produktu. Na folie bezbarwne PPF udzielana jest gwarancja producenta na żółknięcie i pęknięcia po jej instalacji. Pewne jest również, że jeśli właściciel dba i pielęgnuje samochód, folia nigdy nie utraci swej przejrzystości, nie zżółknie, a auto zawsze będzie wyglądało świeżo a regularne serwisowanie folii ochronnych PPF w znaczny stopniu wpłynie na przedłużenie jej żywotności.

Chcesz abyśmy zajęli się też Twoim samochodem?
Skontaktuj się z nami.

515 191 505
ul. Pomorska 502, 92-735 Łódź

Kup teraz

Detailing Łódź - Carnauba Auto Detailing Łódź

Firma Carnauba Auto Detailing Łódź powstała z myślą o kierowcach, którym zależy na kompleksowym odświeżeniu i zabezpieczeniu całego pojazdu. Oferujemy usługi: detailingu, autodetailingu, auto - detailingu, zakładania folii ochronnych PPF, oklejania auta, polerownia lakieru, zakładania powłok ceramicznych i powłoki ceramicznej, usuwania wgnieceń, wyciągania wgnieceń oraz zmiany koloru auta głównie na terenie miasta Łodzi, gminy Łódź oraz okolicach Łodzi. Siedziba naszej firmy znajduje się w Łodzi przy ulicy Pomorskiej 502. W internecie łatwo nas znaleźć po następujących hasłach: detailing Łódź, auto detailing Łódź, autodetailing Łódź, folie ochronne PPF Łódź, oklejanie auta Łódź, polerowanie lakieru Łódź, powłoka ceramiczna Łódź, powłoki ceramiczne Łódź, usuwanie wgnieceń Łódź, wyciąganie wgnieceń Łódź, zmiana koloru auta Łódź, folia ochronna na samochód Łódź, powłoka ochronna na auto Łódź, powłoka ochronna na samochód Łódź. Carnauba Auto Detailing Łódź w katalogu Gwiazdor