Detailingowa myjnia samochodowa

 
Detailingowe mycie ręczne samochodu to idealny sposób na skuteczne wyczyszczenie jego nadwozia, przy jednoczesnej pewności, że nic złego nie stanie się z lakierem czy innymi, plastikowymi elementami – które uszkodzić mogą chociażby myjnie automatyczne, gdzie stosowane są sterowane elektryczne szczotki.

W trakcie ręcznego mycia wykonywany jest szereg zabiegów, które minimalizują ryzyko powstania nowych zarysowań lakieru, z wykorzystaniem wyselekcjonowanych preparatów chemicznych i specjalistycznego sprzętu. Dzięki temu z nadwozia i felg usuwane są chociażby pozostałości zużytych klocków hamulcowych, które w postaci małych drobinek osiadają na tych elementach podczas jazdy i pogarszają ich połysk. Po myciu każdy element jest osuszany miękkimi, specjalistycznymi ręcznikami, a woda z trudno dostępnych miejsc usuwana jest powietrzem pod wysokim ciśnieniem, aby nie pojawiły się jakiekolwiek zacieki, bądź wapienne plamy tzw. waterspot'y.

Chcesz abyśmy zajęli się też Twoim samochodem?
Skontaktuj się z nami.

515 191 505
ul. Pomorska 502, 92-735 Łódź

Kup teraz

Detailing Łódź - Carnauba Auto Detailing Łódź

Firma Carnauba Auto Detailing Łódź powstała z myślą o kierowcach, którym zależy na kompleksowym odświeżeniu i zabezpieczeniu całego pojazdu. Oferujemy usługi: detailingu, autodetailingu, auto - detailingu, zakładania folii ochronnych PPF, oklejania auta, polerownia lakieru, zakładania powłok ceramicznych i powłoki ceramicznej, usuwania wgnieceń, wyciągania wgnieceń oraz zmiany koloru auta głównie na terenie miasta Łodzi, gminy Łódź oraz okolicach Łodzi. Siedziba naszej firmy znajduje się w Łodzi przy ulicy Pomorskiej 502. W internecie łatwo nas znaleźć po następujących hasłach: detailing Łódź, auto detailing Łódź, autodetailing Łódź, folie ochronne PPF Łódź, oklejanie auta Łódź, polerowanie lakieru Łódź, powłoka ceramiczna Łódź, powłoki ceramiczne Łódź, usuwanie wgnieceń Łódź, wyciąganie wgnieceń Łódź, zmiana koloru auta Łódź, folia ochronna na samochód Łódź, powłoka ochronna na auto Łódź, powłoka ochronna na samochód Łódź. Carnauba Auto Detailing Łódź w katalogu Gwiazdor